MALOWANIE MURALI - MURALE ARTYSTYCZNE

Freski, murale, malunki, graffiti… – mówimy na nie różnie. Piękne obrazy wykonane bezpośrednio na ścianach mogą być doskonałą dekoracją miejsca, w którym się znajdują. Nasze murale artystyczne doskonale prezentują się zarówno w biurach firm, sklepach, parkach rozrywki, jak i w prywatnych domach, na elewacjach i we wnętrzach.

Wykonujemy każdego rodzaju murale artystyczne i reklamowe – dekoracyjne wzory w restauracjach i lokalach usługowych, dziecięce grafiki w salach zabaw i przedszkolach, wielkopowierzchniowe murale artystyczne i reklamowe, oznakowanie parkingów, malowidła w pokojach a także obrazy na płótnie.

ZREALIZOWANE PROJEKTY ARTYSTYCZNE

MALOWANIE MURALI - MALOWANIE KOMERCYJNE - BRANDING MIEJSC

Profesjonalizm w naszym działaniu, wieloletnie doświadczenie i szerokie umiejętności malarskie to coś co wyróżniają nas spośród innych artystów i malary murali. Dla naszych klientów wykonujemy murale artystyczne, reklamy outdoorowe ale także grafiki ścienne komercyjne, społeczne i prywatne. Wykonujemy najróżniejsze projekty związane z artystycznym malowaniem wnętrz dla przestrzeni biurowej-korporacyjnej, galerii handlowych, developerów czy prywatnych rezydencji. Posiadamy doświadcznie, wiedzę i kwalifikacje, by realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty dla wymagających klientów.

ZREALIZOWANE PROJEKTY KOMERCYJNE

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU MURALU

Gdy klient nie ma gotowego projektu graficznego, oferujemy naszą pomoc. Pierwszym etapem jest ustalenie charakteru i tematyki muralu. Następnie przygotowujemy wstępne propozycje i robimy wizualizację – czyli “nakładamy” grafikę na zdjęcie ściany, tak by pokazać oczekiwany efekt. Na tym etapie jesteśmy w stanie określić koszty realizacji muralu artystycznego. 

Nasze murale często malujemy na podstawie gotowych zdjęć lub grafik z internetu. Wybrane przez klienta zdjęcia lub grafiki możemy przygotować, by osiągnąć właściwy, oczekiwany efekt. Odpowiedni projekt graficzny to połowa sukcesu, dlatego zdarza się, że ustalanie projektu zajmuje więcej czasu niż samo malowanie. 

Bywają też sytuacje, gdy potrzebna jest indywidualnie zaprojektowana grafika, dopasowana do konkretnych potrzeb klienta – realizujemy także projekty indywidualne murali artystycznych. 

dowiedz się więcej o wycenie projektu >>

X2Download.com tuse tworza zdolni 1080p60 Moment
tuse malowanie murali

REALIZACJA PROJEKTU - MALOWANIE MURALI REKLAMOWYCH I ARTYSTYCZNYCH

Malowanie ścian zazwyczaj rozpoczynamy od przygotowanie szkicu projektu. Jeśli wymagana jest duża dokładność w odzwierciedleniu projektu, to podczas malowania wykorzystujemy projektor lub gotowe szablony. Czasami malowanie rozpoczynamy mając tylko ogólną koncepcję muralu, która ma powstać – wtedy proces twórczy następuje równolegle z tworzeniem dzieła. Jednakże zawsze preferujemy mieć możliwie dobrze ustalony projekt graficzny.

W zależności od skomplikowania projektu malowanie muralu trwa do kilku dni. Stanowimy grupę doświadczonych artystów, dlatego jesteśmy w stanie sprawnie realizować nawet bardzo duże zlecenia w Polsce i za granicą. Na życzenie mural zabezpieczamy bezbarwnym lakierem lub powłoką antygraffiti.

Działamy w całej Polsce, a szczególnie w takich miastach jak: Gdańsk, Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków. Wielokrotnie malowaliśmy też w innych krajach.

MAKING OF

ZREALIZUJ PROJEKT - MALOWANIE MURALI

Przygotowaliśmy dla ciebie prosty sposób na otrzymanie spersonalizowanej oferty malowania muralu lub projekty indywidualne! Skorzystaj z formularza kontaktowego aby otrzymać wycenę dla Twojego projektu.

Możesz skontaktować się z nami także telefonicznie pod numerem telefonu +48 608 201 930 lub mailowo na adres info@tusestudio.com